Paieška

CLASSIC

WITH FLAVOR

NATURALLY

LIMITED EDITION

FAQ

The reason for chapped lips is usually too little moisture. Dry air, sun, wind, cold and even dust can cause dry lips.

Taip. Carmex lūpų balzamas sudėtyje turi unikalių ingridientų derinį, įskaitant ir natūralios kilmės drėkinimo ingridientus, tokius kaip kakavos sviestas bei lanolinas. Sąveikoje su kitais emolientais, jie suteikia jūsų lūpoms sveiką išvaizdą, padedant joms atstatyti reikiamą drėgmės balansą ir apsaugo nuo išsausėjimo ir skilinėjimo.

Carmex minkština, ramina ir drėkina sausas suskeldėjusias lūpas. Naudokite Carmex drąsiai ir gausiai, pagal savo asmeninį poreikį.

Tikrai taip! Mes rekomenduojame naudoti Carmex lūpų balzamą prieš dažantis ir po to, kad lūpos išlaikytų tinkamą dregmės balansą, išliktų minkštos ir lengvai blizgėtų!

Carmex savo sudetyje turi kamparo ir mentolio. Šie ingridientai suteikia malonų gaivos pojūtį kai naudojami ant sudirgusių ir suskeldėjusių lūpų.

Su Carmex lūpų balzmamais Jokie bandymai su gyvūnais niekada nebuvo ir nėra atliekami. Alfredas Woelbingas, Carmex įkūrėjas, manė, jog eksperimentai su gyvūnais yra visiškas absurdas. Po 75 metų, šis įsitikinimas vis dar gyvuoja mūsų įmonės kultūroje. Carmex produktai yra nuodugniai chemiškai analizuojami prieš paliekant mūsų gamyklą, kad įsitikintume, jog nesukeliame jokios rizikos mūsų klientams. Mes taip pat laikomės eilės saugumo reikalavimų bei mūsų produktai atitika visus valstybinius reikalavimus ir standartus.

Ilgą laiką modeliai, įžimybės ir vizažistai saugojo Carmex lūpų balzamo paslaptį. Sunku išsaugoti paslaptis tokį ilgą laiką, ypač tada, kai jomis norisi dalintis! Todėl Carmex yra vienas iš populiariausių lūpų balzamų pasaulyje: daugiau nei 130 vienetų yra parduodama kiekvieną minutę!

Search

lietuvių (Lietuva)