Paieška

CLASSIC

WITH FLAVOR

NATURALLY

LIMITED EDITION

History

Viskas prasidėjo nuo puikios idėjos ir dar geresnės darbo etikos. Carmex® istorija yra ta istorija, kuria galime didžiuotis ir tęsti šią tradiciją toliau. Sužinokte daugiau!

PRADŽIA

Alfredas, kaip ir dauguma žmonių, kentėjo nuo lūpų puslelinės. Tačiau, kaip reta, jis turėjo verslininko gyslelę ir savotišką polinkį eksperimentuoti su chemija savo virtuvėje.

Alfredas nusprendė išspręsti savo būklę ir sukūrė sprendimą. Jis sukūrė unikalią Carmex lūpų balzamo formulę, daug eksperimentavo ir taip gimė pirmieji Carmex lūpų balzamai. 1937 m. Alfredas ir jo žmona gamino Carmex savo namų virtuvėje ir patys pilstė Carmex lūpų balzamą į stiklinius indelius su juodos spalvos dangteliais. 

Alfredas netikėjo reklama, jis pats lankydavosi vaistinėse, kur siūlydavo savo produktą. Jeigu vaistinė nesusidomėdavo, jis jiems palikdavo tuziną Carmex indelių nemokamai kartu su savo vizitine kortele, jeigu vaistinė pageidautų užsisakyti. Kadangi produktas buvo išties efektyvus, jo populiarumas pradėjo ženkliai augti.

1930s

Alfredas Woelbingas prarado darbą pirkimų skyriuje, Milwaukee miesto universalinėje parduotuvėje ir pradėjo Lyptone produkto gamybą. Tai buvo lūpas apsaugantis produktas, teises į šį prekinį ženklą Alfredas pardavė už 2500 JAV dolerių – tuo metu tai buvo išties dideli pinigai. 1937 metais Alfredas Woelbingas sukūrė Carmex ir įkūrė įmonę Carma Laboratories, Inc. Nuo to laiko lūpų priežiūros industrija pasikeitė neatpažįstamai.

1940s

Alfredas pardavinėjo Carmex Classic lūpų balzamą iš savo automobilio bagažinės ir populiarumas pradėjo augti. Žinia apie produkto veiksmingumą sklido iš lūpų į lūpas.

Antrojo pasaulinio karo metais, “Dėdei Semui” reikėjo viso lanolin’o atsargų, kad kariuomenė galėtų tepti įrangą ir apsaugoti ją nuo rūdžių. Tai kiek apribojo Carmex gamybos galimybes, kadangi lanolinas buvo vienas pagrindinių ingridientų.

Po karo Alfredas tęsė klasikinio Carmex lūpų balzamo gamybą iš savo namų, naudodamas tik virdulį ir elektrinę kaitlentę, pildamas mikstūrą rankomis į stiklinius indelius.

1950s

Žinia apie veiksmingą produktą ir toliau plito, paklausa pradėjo viršyti Woelbingų naminius pajėgumus. Todėl 1957 Carmex persikėlė iš Woelbingų namų į Wauwatosą, Wisconsine, Milwaukee miesto priemiestį. 

1960s

Paskiriamas pirmasis reklamos biudžetas Carmex lūpų balzamui. 10 dolerių per metus – jis buvo mokamas už Carmex valstybinio numerio ženklą ant šeimos automobilio.

1970s

Alfredas atsistatydina iš pardavėjo pareigų, bet vis dar atlieka reikšmingą vaidmenį Carmex veiklos tobulinime.

1973 metai – prie veiklos prisijungia sūnus Don’as. Prasideda masinė Carmex lūpų balzamo gamyba. Po 3 metų Carma Laboratories, Inc. išaugo iš patalpų Wauwatose, Wisconsine, ir gamyba buvo perkelta į Frankliną, kitą Milwaukee miesto priemiestį. Gamykla vis dar išliko čia pat iki šių dienų.

1980s

1988 metais pasirodo nauja Carmex Tube pakuotė. Pirmas reikšmingas kompanijos pakuotės pasikeitimas.

1990s

Nuo 1999-ųjų, metai iš metų, Carmex yra vertinamas, kaip lūpų balzamas nr.1, bei rekomenduojamas JAV farmacininkų*.

*Pharmacy Times: Survey of Pharmacists‘ OTC Recommendations (1999-2018)

2000s

2001 m. – Alfredas iškeliauja užtarnauto poilsio. Būdamas 90-ties metų jis dirbdavo po 8 valandas per dieną ir į darbą kasdien keliaudavo daugiau nei 40 mylių.

2002 m. – Сarmex tampa prieinamas visose 50 valstijų, tai pat ir Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Europoje bei Azijoje. Pristatomas naujas produktas Carmex Cherry, pirmasis Carmex lūpų balzamas su skoniu.

2004 m. – Atidaromas naujas logistikos centras.

2006 m. – Pasamdoma pirmoji vykdačiųjų direktorių komanda, kuri prikelia gyvenimui 70-ties metų senumo įmonę. Ženkliai išauga produkto pasiekiamumas rinkoje bei asortimento pasiūla.

2008 m. – Pasirodymas laidoje “Oprah” perkelia Woelbing’us ir visą Carmex šeimą į dėmesio centrą, išdidžiai paskelbiant, kad Carmex pardavė daugiau, nei milijardą lūpų balzamų.

2009 m. – Don’as Woelbingas iškeliauja užtarnauto poilsio. Carma Laboratories, Inc. vis dar išlieka šeimos rankose ir yra valdoma Alfred’o anūkų – Paul ir Eric Woelbing.

Search

lietuvių (Lietuva)